Şık ve Modern Tasarımlar

Valor Tekstil
2001'den Bugüne

Herkes için Güzel Kaliteli Moda

Valor Tekstil Hakkında

Mersin serbest bölgesinde 2019 yılında kurulan firmamız;

- yaklaşık 2000 metrekare kapalı alanda,

-130 tecrübeli konfeksiyon çalışanımızla,

-100 civarında modern çeşitli konfeksiyon makinalarıyla,

-haftalık 10.000-20.000 adet çeşitli bayan-bay-çocuk dış giyim ürünleri üretmek üzere çalışmaktadır.

Kurucu ortaklarımızdan sn. Ahmet Arslan Hollanda'da doğmuş, büyümüş ve eğitimini orada tamamlamış, Çok uluslu bir firmada kalite kontrol koordinatörü olmuş, aynı zamanda uluslararası ticaret diplomali olan genç girişimci. Diğer bir kurucu ortaklardan sn.Hakan Alp Arslan'da ağabeyi Ahmet Arslan gibi Hollanda'da doğup büyümüş ve universite eğitimini "sanayi mühendisi" olarak tamamlamıştır. Strateji iyileştirme konusunda Bosch firmasında stajını tamamlamış genç ve dinamik girişimci ruhlu. Bir diğer kurucu ortak sn.Ahmet Külcü, 30 yılı aşkın bir süre konfeksiyon sektöründe çeşitli üretim proseslerinde başarılı olarak çalışmış, çeşitli ustalık belgeleri almış, vizyoner bir "Usta" namını almıştır.

Güçlerini birleştirip VALOR TEKSTIL San. Ve tic. Ltd.şti kurmuşlardır. Bu ortak güç ve ortak aklı tecrübeyle birleştirip, kaliteli, uygun fiyatlı ve dakik giysiler üreterek moda dünyasına hizmet etmeyi amaçlamaktadır.

Misyonumuz

Ülkemizin gelişen moda dünyasındaki yerini almasına bir nebze katkı sunmak, Genç insanlarımıza fırsat ve istihdam yaratmak. Beğenilerin, üretim teknolojilerinin ve kalite beklentilerinin hızla değiştiği günümüzde; VALOR Tekstil, başarı grafiğini İstikrarlı bir şekilde arttırmıştır. Bu istikrarını genç ve dinamik ekibinin modadaki son trendleri takip ederek, model ve yıkama bazında her türlü ar-ge çalışmasını yapmasına ve müşteri taleplerini en kısa sürede karşılaşmasına borçludur. Tüm Avrupa ülkelerine hizmet veren VALOR Tekstil, imalatını bünyesinde ve şirket dışındaki üretim noktalarında yapabilmekte; üretim süreçlerini profesyonel yazılımlarla desteklemekte, güçlü modelhane ve kalite güvence ekibi ile üretimin tüm aşamaları kontrol altında tutmaktadır.